środa

OBRAZ NUMER 11

 


Zdekodowana informacja zawarta w kręgu pszenicy z dnia 30 lipca 1916r.
    W tym diagramie jest koło (kula) jako obręcz w której wszystko się zawiera. Z obręczy „wypływają” trójkąty – są to skumulowane na obręczy programy i są to programy materialne i antymaterialne.
Materialne są programy wypływające z obręczy, natomiast na drugiej -środkowej obręczy są skumulowane programy antymaterialne. Skierowane są, jedne i drugie, szczytami  do siebie.


Oznacza to, że zaczynają się nawzajem przenikać i oddziaływać na siebie. Przestrzeń pomiędzy stykającymi się trójkątami możemy nazwać neutralną.
   Wewnątrz kuli, obręczy, środek jest biały,  oznacza to , że w tej przestrzeni wszystkie zapisy programów antymaterialnych są już zneutralizowane.
    Przestrzenie pomiędzy dwoma stykającymi się trójkątami, także neutralizują te zapisy programów. Pokazane jest także w tym obrazie, że napór energii materialnej jest już znacznie słabszy, natomiast energii antymaterialnej - to początek wchodzenia w Proces Rozpadu.
   Dwadzieścia trójkątów oznacza czas zawarty w miesiącach czyli dwadzieścia miesięcy potrzeba by rozłożyć programy antymaterialne i przez tyle miesięcy będą oddziaływać na siebie materia i antymateria.

Rozkodowane: 31.07.2016r
Dekod: „Wk”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz