poniedziałek

OBRAZ NUMER 3    W tym obrazie zawartym w pszenicy ,dnia 20 lipca 2016 r jest zawarta informacja o strukturze Kosmosu. W Centrum Układu Kosmosu znajduje się Ziemia. Jest na niej pokazane , gdzie znajdują się inne Rasy w Kosmosie.
   W Centralnym punkcie , gdzie jest Ziemia  jest również zamieszkała przez różne Rasy Kosmiczne. Ten obszar jest w pełni wykorzystany i zamieszkały !
   W drugim pierścieniu od środka , nikt już nie istnieje. Ten obszar jest Pusty !
  

    Na trzecim pierścieniu mieszkają „resztki” z dwóch ras Kosmicznych i są niestety w rozsypce. Powoli giną !
    Na czwartym pierścieniu pokazane jest pięć Ras Kosmicznych , które także kończą swoje „Bytowanie” i wygląda to tak jakby były wciągane przez czarną otchłań , która się tam obecnie manifestuje !
    Na piątym pierścieniu jest  zamieszkały tylko przez jedną rasę Kosmiczną.
    Na szóstym pierścieniu tych Ras jest jeszcze dużo , jednakże zajmują tylko połowę tego pierścienia. I dodatkowo pomiędzy tymi Rasami są przestrzenie oddzielające ich od siebie. Ten proces ,  uniemożliwia ze sobą kontakty. Jedna Rasa i rozwój tylko w tej przestrzeni , tej jednej Rasy. Nigdy nie przekazywały pomiędzy sobą żadnych informacji.
Ten proces dzieje się po raz pierwszy – ponieważ „puściły bariery ochronne” w każdej Cywilizacji.
    Dodatkowa informacja dla Ziemian – od tego momentu , dnia i godziny w postaci tej informacji zawartej w obrazie , została przekazana  po RAZ  PIERWSZY  na Ziemię a od niej na inne Układy , tam gdzie te bariery „ochronne” również „puściły”, zanikły !

Poinformował : „W/Ż”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz