środa

Dlaczego warto myśleć – Nowe ! ______

Zbliża się rok 2012 i coraz więcej ludzi mówi o końcu świata . 
Coraz częściej słyszy się o przygotowaniach do kataklizmów, jakie mają przetoczyć się przez Ziemię, czy III wojnie światowej, która według wielu osób jest nieunikniona. W wielu miejscach na Ziemi powstają odizolowane od skupisk ludzkich specjalne ośrodki. Usytuowane są one często wysoko w górach, w niektórych miejscach drążone są korytarze, siedziby przetrwania powstają także w grotach. Miejsca te mają gwarantować osobom, które w nich zamieszkają przetrwanie i przejście w kolejny etap. Jest wielu naiwniaków, którzy są gotowi zapłacić ogromne pieniądze, byle tylko przetrwać. Nabywają więc ziemię i tworzą „oazy przetrwania”. I na nich żerują osoby, które stały się autorytetami w sprawach przemian na Ziemi. Żadne miejsce, ani żadna osoba nie może drugiej zagwarantować przejścia w kolejny etap. Jest to wysiłek indywidualny każdego człowieka. Jeżeli ktoś zapewnia: pomogę ci przejść w Nowe, wskażę ci drogę – to oznacza, że jest oszustem. Cóż z tego, że będziemy w bezpiecznym miejscu, gdy Ziemia powiększy swoją objętość od 3 do 5 razy? Możemy jedynie dzielić się informacjami na temat przemian, przekazywać wiedzę i indywidualne doświadczenia, ale i tak każdy sam musi dokonać wysiłku i przygotować siebie – do NOWEGO! Przejściu w NOWE towarzyszyć będzie przede wszystkim ogromny skok wibracyjny. I tą zmianę wibracji każdy odczuje w sobie. Na nic wówczas zda się nawet najbezpieczniejsze miejsce, gdy człowiek nie będzie w stanie poradzić sobie z naporem energii, która niczym ogromna fala wtargnie w jego pole energetyczne, by dokonać przestrojeń. Przejście w NOWE to całkowita przebudowa składowych człowieka, oczyszczenie jego podświadomości ze wszelkich starych zapisów. Coraz więcej będziemy obserwować w sobie i innych gwałtownych reakcji, aż do ich wypalenia. Dla wielu osób (szczególnie problemy będą mieli z tym mężczyźni) będzie to trudne, bo rozpadać się będą konstrukcje mentalne, które miały wpływ na postrzeganie świata. Tu mogą mężczyznom bardzo pomóc kobiety. Szybciej od mężczyzn „budzą się” i łatwiej im dostosować się do nowych warunków. „Obudzone” z hipnotycznego wielowiekowego snu kobiety (a takich jest już wiele na Ziemi) świadomie już uczestniczą w tworzeniu Nowego. To mężczyźni w mijającym procesie nadawali bieg zdarzeniom. Teraz przychodzi kolej na energie żeńskie. Sam wiele zawdzięczam kobietom i ich predyspozycjom. I za to chylę przed nimi czoło. Dziękuję wszystkim kobietom i nadal proszę o pomoc i współpracę. 
Panie pomagajcie panom !
Z dnia na dzień wzrasta wrażliwość. Dlatego coraz mocniej będzie odczuwany rezonans z otoczeniem, zarówno z ludźmi, jak i ze światem przyrody . 
A ponieważ wiele struktur się rozpada to wiele osób może odczuwać rozpad, pustkę, wraz z którą może przyjść załamanie, depresja itp. Ludzka psychika przechodzi obecnie ogromne zmiany. Dlatego możemy zauważać u siebie gwałtowne zmiany nastroju. Przemianom podlega także DNA, co już od kilku lat obserwują naukowcy. Rodzą się dzieci z poszerzonym programem DNA. 
O zmianach, zachodzących w DNA można poczytać na wielu stronach internetowych. Polecam stronę: www.davidicke.pl/artykuly/45-ewolucja/73-ewolucja1.html – art pt „Ewolucja DNA”.
Jeżeli człowiek wcześniej nie wypracował bazy spokoju w sobie i umiejętności opanowania reakcji będzie miał trudności w przetrwaniu tego okresu. Dlatego tak ważna jest nauka wyciszania umysłu i panowanie nad wszelkimi reakcjami: gniewu, złości, agresji, lęku itp. Wówczas wciąż wzrastająca wibracja wyniesie człowieka i wszystkie jego składowe na wyższy poziom istnienia. Zadzieje się to spokojnie i bez szoków dla psychiki .
Nadchodzących przemian nie ma się co bać! Trzeba się tylko do nich przygotować. Nowe już się tworzy! Każdy z nas ma wpływ na jego kształt, choć nie wszyscy może zdają sobie z tego sprawę. Świat jest sumą naszych myśli i pragnień. I jaki jest zależne jest od nas samych .
Wiele osób nie zauważa i długo zauważać nie będzie przemian, jakie toczą się na Ziemi. Na poziomie ich postrzegania świat cały czas jest taki sam. 
Zawsze taki był i taki pozostanie. Dlatego dla znacznej większości ludzi na Ziemi nic się nie zmienia .
W jednej ze scen filmu (nie pamiętam tytułu) z serii „Tajne dokumenty KGB”wyświetlanego na National Geographic pokazano ewakuacje w kosmos, lub jak kto woli „wniebowstąpienie”. Pokazano autentyczne wydarzenie zarejestrowane kamerą filmową. Grupa osób, które zostały wcześniej poinformowane (najczęściej w snach), że zostaną ewakuowane na swoje planety. Na filmie widzimy autobus wiozący ludzi, jakby oczekujących na radosne przeżycie. W odludnym miejscu, w którym zatrzymał się autobus, ludzie po jego opuszczeniu wpatrują się w jeden punkt na niebie. Kamera cały czas pokazuje uczestników, którzy okazują sobie radość, ściskając się,
a niektórzy klęcząc na ziemi wznoszą ręce ku niebu. W pewnym momencie pojawia się małe jasne światło, które gwałtownie rośnie przybliżając 
się do tej gromady ludzi. Kiedy światło obejmuje
całą grupę, kamera spada na ziemię, ale na filmie nie widać już ludzi. 
Na tym filmie wiele osób rozpoznało swoich bliskich, którzy zniknęli nagle z niewiadomych przyczyn. Wyszli z domu i ślad po nich zaginął. Podobnie będzie wyglądał proces przejścia – to będzie chwila dla naszego zewnętrznego postrzegania. Błysk i jesteśmy w nowym wymiarze i nowej formie. Ci, którzy przechodzą w nowe będą całkowicie świadomi wszystkich przemian. Poszerzona świadomość i postrzeganie pozazmysłowe umożliwią dokładną obserwację przebudowy ciała w bardziej subtelną, a równocześnie wszechstronną formę przejawu myśli ludzkiej. Choć proces ten trwa już od wielu lat, to jego finał – to zaledwie ułamek sekundy. Jak się przygotować ? 
Zostawić wszystko i usiąść na trawie w spokoju, wśród przyrody, tak by żadne zdarzenie nie zakłóciło stanu ciszy umysłu, jaki jest konieczny, by dokonał się transfer świadomości. Cześć osób, których świadomość i forma ulegną przestrojeniu powróci na Ziemię, by pomagać tym, którym jeszcze trzeba pomóc w przejściu.
Wiele osób dostaje dokładne informacje o przemianach, także o tym jak NOWE wygląda, czym różni się od STAREGO. Jednak wiele osób wciąż wątpi. Czy na pewno dojdzie do przemiany w 2012. Data nie jest ważna. To proces a nie nagła klęska. „Przejście” uwarunkowane jest obudzeniem się ludzi i uświadomieniem sobie przez nich, kim w rzeczywistości są. To tutaj jeszcze w tym świecie musimy uzyskać świadomość – kim jest człowiek i jakie są jego możliwości. Sama wiedza jednak to za mało, trzeba jeszcze zastosować ją w praktyce. I teraz jest czas na to, by wiedzę gromadzoną i przekazywaną przez różnych ludzi wcielać we własne życie i samodzielnie je kształtować. 
By z człowieka nieświadomego, bezwolnego, sterowanego przez przez autorytety różnej maści stać się świadomą wolną istotą. I tego wszystkim czytelnikom tego artykułu życzę .

Człowiek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz