niedziela

DRUGIE ŻYCIE _cz.3


              1. PRZYSZŁOŚĆ ! III/ 13

Co z przyszłością ? Wystarczy otworzyć internet, a zobaczymy wiele informacji o przyszłości . Nowe nazwy , nowe określenia , ale schematy myślowe – stare. Cokolwiek obecnie stworzymy , zawsze będzie wg starych treści religijnych , czy naukowych. Nie zwracamy uwagi na naszą historię Ziemi , przecież bywała na niej wysoko rozwinięta nasza cywilizacja, a jednak szybko się rozpadła a ślady po niej skrzętnie się skrywa.
Czy tworząc podobne schematy możemy cokolwiek zmienić dla Ludzkości, a nie tylko dla wybranych kierowników w nowo- powstających grupach ?,
Nie widać tworzenia Całości a jedynie nowe grupy, koterie , które z założenia już są podziałami. Wcześniej czy później (raczej wcześniej) podziały doprowadzą do konfliktów i tak uwielbianych przez bogów walk. I co w tym wszystkim nowego ? Nowa era ? Nowi bogowie?
W obecne procesy na Ziemi „wcisnęły” się i inne byty z Kosmosu, twierdząc, że pomagają nam w rozwoju i ustanowią nowe prawa , oczywiście wg ich własnych zamierzeń i celu !
Mało mamy u nas panów i pasterzy ? Darmozjadów ?
Zapewne brakuje nam jeszcze kilku bogów z Kosmosu ?
Zapowiada się więc fajna zabawa. Można to porównać do znanej zabawy dzieciaków : w chowanego i zgaduj zgadula !
Cokolwiek weźmiemy na tapetę, wszystko wręcz cuchnie dalszymi i coraz boleśniejszymi podziałami Ludzkości. Dalszymi cierpieniami i chaosem.
Czy tak będzie stale ? Czy może być inaczej ?

Edward
c.d.n.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz