środa

" NIEWOLNICY BOGA "

youtubcom - LINK

Рабы божьи, как оружие культа                  Niewolnicy boga.
            Kult boga najgroźniejszą bronią.         Religia jest narzędziem niszczącym narody, grupy społeczne i więzi między ludźmi.
 – Wy poddani-niewolnicy boga!
Miting przeciwko budowie cerkwi w Moskwie, 2012 rok.
Wszelka broń: chemiczna, jądrowa, biologiczna,  i każda inna faktycznie istnieje i jest stosowana, choć mniej więcej 100 lat wcześniej wydawało się to nieziszczalną fantazją.
        Jednak potrzebne było inne narzędzie, takie, które zmuszałoby masy ludzi do pokory i posłuszeństwa. Skłaniałoby wszystkich  do  wypełniania  cudzej woli bez sprzeciwu. Zaletą takiej broni-narzędzia jest działanie inne niż jakakolwiek forma fizyczna każdej innej broni. Nie wymaga składowania w magazynach,  gromadzenia zapasów ani zabezpieczania paliwa, ponieważ nie ma żadnej fizyczności.
       Gdyby taka broń istniała, bez potrzeby budowania zakładów przemysłowych do jej produkcji, wysokich technologii i nie wymagała żadnych nakładów i kosztów... Nawet nie nazwano by jej bronią, ponieważ nie ma cech walki. Taka broń-ideologia potrzebuje tylko ciągłej, nieustannej propagandy i publicznego programowania... podobnie jak media (NOPi ).
      Taka broń nie wyrządza człowiekowi żadnej fizycznej krzywdy, jednak zmienia jego reakcje na otaczające wydarzenia i ludzi. Zmusza człowieka do reakcji, które są korzystne dla posługującego się taką technologią.
Co groziłoby ludzkości, gdyby taka broń, o wiele silniejsza od mediów, publikatorów, zrodziła się i gdyby ją zastosowano? Wówczas można byłoby już powszechnie nazwać ludzi niewolnikami, ponieważ pod wpływem takiego działania człowiek traci możliwości wyboru.
      Gdyby jeszcze znaleźć sposób, zgodnie z którym niewolnicy uznali by swoje niewolnicze zachowanie-reakcje jako prawidłowe, słuszne... Bo czyż ktokolwiek dobrowolnie chciałby zostać niewolnikiem?
Każdy zdrowo-myślący człowiek osądza niewolnictwo, nie zgadza się na nie, jest przeciwny.
Co znaczy słowo niewolnik?  W języku rosyjskim -
rab – niewolnik, człowiek pozostający własnością swojego bliźniego i całkowicie od niego zależny ( wg słownika Dala 1863-1866).
niewolnik -pochodzi od słowa wola
wola – to jakość człowieka
wola – to wolność
wola – to możliwość dokonywania wyborów i zmieniania rzeczywistości
rab – to człowiek pozbawiony tego wszystkiego.

      Największe religie świata, może nie przypadkiem, traktują ludzi jak niewolników. Jasno to wynika z  analizy różnych ksiąg religijnych.
     Judaizm – wybrany naród jest niewolnikiem swojego boga. Jednak ci niewolnicy stoją wyżej niż inne narody, ponieważ inne narody są niewolnikami narodu wybranego.
     Islam – prawdziwemu muzułmaninowi zezwala się mieć niewolników. Jednak i panowie i niewolnicy są poddani wobec swojego boga, szczególnie niewolnicy.
     Chrześcijaństwo – każdy wyznawca wiary jest niewolnikiem bożym (sługą bożym).
Wynika z tego, że każdy kto uważa siebie za religijnego człowieka powinien zaakceptować i przestrzegać tych doktryn, czyli być niewolnikiem.
      Wiele modlitw rozpoczynają słowa: ja, taki a taki, niewolnik boga...
Z cała pewnością twórcy religii wykorzystali metodę autotreningu.
       Te metody sprawdzają się , kiedy człowiek chce się wznieść na wyższy poziom (rozwijać się).
Wówczas powtarza się ciągle , że człowiek może zrobić coś, czego wcześniej nie mógł. Aż to w końcu zapracuje, zadziała.
      Wyobraźcie sobie, co dzieje się z człowiekiem, który codziennie powtarza, że jest niewolnikiem. Co się dzieje z psychiką takiego człowieka?
Każdy zapewne słyszał o broni (nieletalnoj?) i psychotronicznej. Broń psychotroniczna służy do masowego ataku na psychikę.  Stosuje się ją potajemnie,  ma bardzo silne działanie na społeczeństwo, na każdego człowieka. Wywołuje agresję, niecierpliwość, ospałość, niechęć, depresję itp.
      Działanie takich urządzeń tłumaczy się zadaniami humanitarnymi, służącymi  dobru ludzkości.
Istota  tkwi w czym innym: zamierzone skomplikowane działanie, które niszczy psychikę i wolę człowieka ale nie zabija.


Taka broń wymusza ogólne otępienie i całkowity brak sprzeciwu, tak fizycznie jak i moralnie.
     Człowiek jest opanowany strachem, paniką i bólem głowy. Taką bronią posługują się służby specjalne.
Historia zna wiele faktów stosowania różnego podstępnego typu broni przeciwko człowiekowi. Przykłady genetycznej i biologicznej broni można zaczerpnąć już w Egipcie. Tam pojono niewolników piwem, aby pozbawić ich możliwości, czyli  chęci do buntu.
      Obecnie także zmienia się psychika i „męskość” u mężczyzn pod wpływem piwa. Tylko, że teraz  można dotknąć rzeczy i zbadać co to takiego, co się za tym kryje. A kryją się inne genetyczne i chemiczne technologie.
Mogą to być określone urządzenia, które w jakiś sposób oddziaływują na człowieka.
Ale co można zrobić wówczas, kiedy wszystko jest tak sprytnie pomyślane, żeby nikt nie miał żadnych podejrzeń ani wątpliwości.
       Kiedy człowiek nie ma podstaw (nie jest w stanie) rozeznać , że jest niewolnikiem (sługą bożym), znaleźć źródła jego powstania, po prostu  j e s t  niewolnikiem.
W tym celu trzeba zawładnąć ludzkim umysłem, rozumem, który stanie się źródłem działania, reakcji czyli strachu, depresji i agresji.
Czy można więc nazwać religię bronią, orężem? W każdym kulcie religijnym koduje się określone stany duchowe, psychiczne.         Zbierając się na modlitwach, człowiek wpada w trans.
      Znaczy to, że zabija w sobie wolę człowieka i zmienia go w niewolnika – sługę bożego.
Jak to się dzieje, że zjawisko publicznie się dzieje a nikt niczego nie podejrzewa? Jest taki stary trik psychologiczny. Pokazuje się w 3 kolorach małpki i prosi aby nie myśleć o żółtej . Wydawać by się mogło dziecinnie proste.
      A jednak w 90% przypadków ludzie zaczynają to robić, pomimo że żółte małpy nie istnieją.

Wystarczy ukierunkować myślenie na inaczej i zamienić białe czarnym. Rezultat osiągnięty – człowiek zaczyna myśleć o tym, o czym nie chce. Jeśli człowieka nie można złamać inaczej, należy tylko zmienić mu sposób widzenia.
      Zajmujący się psychologią doskonale to wiedzą. Trzeba tylko zamienić myśli realne na fałszywe i niepotrzebne. Tyle, że sam człowiek tego zrobić nie może.
W krótkim czasie dokonać tego się nie da . Wpojenie religii jest procesem długotrwałym,  dlatego rozpoczyna się już od początku wychowywania dzieci. Takie oręże jak religia można śmiało nazwać światopoglądem.
Dlatego jeśli od dziecka będą wam mówić, że jesteście niewolnikami, będziecie myśleć w taki sposób.
      I ten  sposób waszego myślenia i wynikającego z tego postępowania i działania będzie odpowiedni do tego co i jak macie zakodowane w myśleniu.
 W dodatku zupełnie bezwiednie.  W dzieciństwie struktury mózgu dopiero się kształtują. Są bardzo podatne i wchłaniają wszystkie doświadczenia kształtujące odpowiednie reakcje człowieka , następnie przekazują genetycznie nowemu pokoleniu.
      Działacze religijni we wszystkich krajach usilnie dążą aby uczyć w szkołach. Obecnie w Rosji religia przeniknęła do nauki, organizacji,  szkół,  struktur politycznych i wojskowych. Nie dzieje się to naturalnie ani przypadkiem. Skoro jednak tak się dzieje, znaczy jest to komuś do czegoś potrzebne, komuś to służy.
      W jaki sposób można stworzyć system działający przeciwko człowiekowi? Trzeba w tym celu mieć wiedzę o pracy mózgu, reakcjach psychicznych, o tym jak funkcjonuje pamięć, jak się tworzy, jak człowiek przyswaja informacje, jak broni się podświadomość, jak utwierdzają się reakcje organizmu na poziomie genetycznym, itd.
      Ta wiedza pozwala ukształtować w człowieku reakcje, ukierunkować je,  kierować swoim życiem nie według  własnych potrzeb, przyjmować obce poglądy, myśli i ustanawiać swoją

pozycję.
 Kształtowanie reakcji na otaczające środowisko odbywa się od wczesnego dzieciństwa. Jeśli w tym wieku wpoimy zależność od autorytetu, ustawimy odpowiednio psychikę – w przeciągu kilku pokoleń będą się rodzić idealni niewolnicy.
      Oddani bezgranicznie „swojemu panu”, który ma doskonale ukształtowane reakcje oczekiwania; to jest niewolnik. Takie jest właśnie życie oparte o wiarę religijną.
Istnieje doświadczenie- dowód na osiąganie zamierzonych reakcji.
Znają go wszyscy. Na określony sygnał, pies zaczyna się ślinić.
Przeprowadził takie doświadczenie uczony Pawłow. A te same instynkty budzą się w człowieku.
      Naturalnie różnimy się od siebie, ale sens pozostaje taki sam.
 Reakcje warunkowe i bezwarunkowe są utwierdzone  w organizmie.
Na pewno każdy miał sytuacje w życiu, w której coś sobie obiecał, np. nie gryźć pióra podczas lekcji. Skąd wziął się taki nawyk, na pewno nie pamiętacie. Ważne to, że po jakimś czasie przyłapywaliście się na tym, że właśnie to robicie.
       I nie pamiętacie kiedy zaczęliście to robić. Dlatego taka broń jak religia jest najbardziej okrutną i niebezpieczną na ziemi.
Ponieważ odkrycie jej praktycznie nie jest możliwe, pomimo ze u każdego jest widoczna.
Wykorzystując taką broń, włada się ogromnym obszarem informacji, których pod żadnym pozorem nie powinien znać zwykły człowiek. Wiedząc jak obszerną wiedzę i informację posiadają użytkownicy takiej siły (manipulacji) można znaleźć sposób przeciwstawienia się jej.
      Uwzględniając wszystko powiedziane do tej pory, staje się oczywiste, dlaczego religia tak natrętnie dąży do wprowadzenia religii w szkole. Oficjalnie cerkiew (kościół) głosi, że nie wtrąca się w sprawy świeckie państwa, w rzeczywistości jest całkiem na odwrót. Biznes, polityka , nauka – praktycznie wszystkie gałęzi gospodarki i życia w państwie są opanowane przez religię.

      Oto, co na ten temat powiedział redaktor naczelny gazety „Prezydent” A.Tiuniajew. „Religia jest tym samym co opium dla społeczeństwa, tych samych ma bohaterów , działa ta sama destrukcja cywilizacji ludzkiej, która działała  przez stulecia i tysiąclecia i w ten sam sposób niszczy cywilizacje, niszczy narody i zawsze niszczyła wszelkie znamiona  postępu dowolnego kierunku we wszystkich sferach naszego życia.”

P.S.
-Rusicz (Rusin)? Jesteśmy jednej wiary. Tego samego boga słudzy. (niewolnicy)
Kogo nazywasz niewolnikiem? Jeśli będzie to niewolnik zaśmieje się lub zapłacze. Kiedy Rusina nazwiesz niewolnikiem, on stanie do walki.


Dlaczego miliony wiernych dobrowolnie nazywają siebie niewolnikami?

Przesłał :E2rd / tekst z filmu .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz