niedziela

OBRAZ NUMER 24


OBRAZ NUMER 24


 Wyświetlanie Screenshot_2.png


                                 
                                     OBRAZ  NR 24


   Zdekodowana informacja zawarta w kręgu zbożowym w miejscowości  Salisbury ,Wiltshire w dniu 12 August 2016
    Informacja dla Ziemian z Kosmosu o zachodzących zmianach w naszym Układzie Słonecznym , która wyjaśnia przedstawiony obraz. Całość zawarta w kole , w kuli w której znajdują się trzy „obrecze”.

Za nimi są symbole dla różnych Ras. Dalej jest kolejna kula, koło zapisane trójkątami (koło życia) i trzema elementami o formach przypominajacych wskazówki zegara. Wewnątrz , w srodku znajduje się pierścień , kula w którą wpisane są formy o kształtach liści : trzech małych i trzech dużych.
Program , informacja zawarta w tym obrazie jest skierowana do wszystkich Ras Kosmicznych znajdujacych się na planecie Ziemia.
Przekaz informuje : że obszar wokół planety Ziemia jest całkowicie zamknięty i zabezpieczony trzema energetycznymi barierami.
 Poprzez te bariery nic się nie dostanie w obszar Ziemi ani z tego obszaru nie wydostanie . Symbole są skierowane do Istot pozaziemskich, które informuja ich   o tym, że proces materialny i antymaterialny jest już zamykany, a gdy zostanie zamknięty to się całkowicie zakończy.
Koło z trójkątami (kwiat życia) informuje o tym, że Istoty pozaziemskie i inne mają jeszcze zasób energii do działania ale formy o kształcie wskazówek – wyciągają te możliwości energetyczne dla przemiany Ziemi i to równoczesnie  na trzech płaszczyznach Przejawu. Koło, krąg w środku mówi o tym, że ta przemiana już następuje na planecie i rozwija się zgodnie z trzema zasadami. Nowa przestrzeń, w środku rozrasta się i rozwija poszerzając swoją przestrzeń na trzech płaszczyznach – pokazane jest to w formie liści – nowy „kwiat życia”
Rozkodowane: 13. 08. 2016r
Dekod: „Wk


 Wyświetlanie Screenshot_3.pngBrak komentarzy:

Prześlij komentarz