poniedziałek

OBRAZ NUMER 5 
      Informacja zawarta w kręgu pszenicy w dniu 22 lipca 2016 r.
      Ten obraz jest przekazem o  większym procesie jaki obecnie przechodzi ciało, Istoty Świadomej w procesie materii „przygotowywanej” do Nowego Procesu.
   Najmniejsze koło jest to ciało fizyczne, które jest połączone z drugim ciałem „aniołem stróżem” i połączone z trzecim ciałem – Obszarem Przestrzenią Wiedzy.
   Kule czarne pomiędzy poziomą kreską są to zachodzące zdarzenia w plusie i minusie, gdzie ciało zbiera te doświadczenia jako swój indywidualny bagaż wiedzy i zbliża się tymczasem do ciała drugiego by   

nastąpiło połączenie.
   W dalszym ciągu nadal zbierane są doświadczenia z połączenia tych dwóch form jeszcze w końcowym układzie materii, by wyciągnąć, uzyskać  maksymalnie wiedzę i umożliwić przemiany w ciele fizycznym jak i energetycznym, które są na siebie „nałożone”.
   Obydwa te ciała, pierwsze i drugie, po osiągnięciu ciszy i całkowitym się przestrojeniu i połączeniem się tych dwóch form, wchodzą w przestrzeń trzeciego ciała. Jest to obszar Przestrzeni   Energii i Wiedzy, która jest już do wspólnej dyspozycji zgodnie z Nowym Procesem i jego programem.

Poinformował : „W/Ż”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz