poniedziałek

OBRAZ NUMER 6 
           
 Informacja zawarta w kręgu zbożowym – pszenicy w dniu 23 lipca 2016 r. Ten przekaz jest rysunkiem geometryczno – matematycznym , pokazujący budowę Nowej Komórki !  Elementu podstawowego !
      Ta komórka będzie podstawowym budulcem dla wszystkich istniejących form. Będzie również składała się z pięciu rogów (narożników , punktów), które w sposób uszeregowany , geometryczny łączą się ze sobą i nawzajem się przenikają.
Pięć oznacza : 5 energii antymaterialnych czyli pięć nad zmysłów.

   
Komórka , która będzie się znajdowała w organizmie będzie komórką samoświadomą czyli program w niej zawarty będzie cały czas ewoluował a to oznacza : rozwijał się , powiększał itd.
   Jest to także forma , którą nie można zniszczyć , gdyż objęta jest samoświadomą przestrzenią w stałym rozwoju. Jej struktura wewnętrzna w tym rysunku pokazuje , że jest połączona w całej swojej przestrzeni trójkątami , które trzymają w sobie trzy zasady.
   Punkty zewnętrzne są polami łączącymi kolejne takie same formy komórek. Wynika więc z tego ,że Istota zbudowana z takich komórek jest Istotą Samoświadomą !.
Koniec przekazu.

Poinformował : „W/Ż”  dnia 25 lipca 2016 r.